CİHANOĞLU

İNŞAAT
DEKORASYON
TADİLAT

CİHANOĞLU

Daire Tadilatı- Ofis, İşyeri Tadilatı, Çatı Dışcephe Mantolama, Bina Yapım Onarım

Kalite

Deneyimli mimar, mühendis, işçi kadrosu ile kaliteden ödün vermeden hazırlanan projelerimizi sizlere sunmaktan gurur duymaktayız. Taşınmaz öğelerin olmazsa olmazı kalite ile yapılması ve geleceğe dönük kalite ve görünüme sahip olmalıdır.

Dayanıklılık

Deprem kuşağı İstanbul'un olmazsa olmazı deprem dayanıklılığı konusunda öncü sayılabilecek Cihanoğlu İnşaat & Dekorasyon KALİTELİ MALZEME, DENEYİMLİ MÜHENDİS VE MİMAR KADROSU ile sizlere hizmet vermektedir.

Maliyet

Dayanıklılığı misyon edinmiş Cihanoğlu İnşaat & Dekorasyon dayanıklılık ve kaliteden ödün vermeden sizler için projeler oluşturuyor. Kalite ve dayanıklılıkdan ödün vermeden sizlere projeler sunuyor.

CİHANOĞLU İNŞAAT & DEKORASYON

Hakkımızda

Misyonumuz - Vizyonumuz

Daire Tadilatı - Ofis ve İşyeri Tadilatı - Çatı Tadilatı - Mutfak ve Banyo Tadilatı - Dışcephe Mantolama - Bina Yapım Onarım

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Dayanıklı, Modern ve Kalite felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak. Mevcut coğrafyamızın sunduğu doğal güzellikleri evrensel olarak paylaşmaya imkan veren projeler geliştirmek.

Cihanoğlu

Hizmetlerimiz

Banyo - Mutfak Tadilatı

Temizliği ve bakımı açısından önemli...

Temizliği ve bakımı açısından en az mutfak kadar önem ve özen isteyen banyolara, sürekli suya ve neme maruz kaldığı için zaman içinde yenilenme veya bazı değişiklikler yapmak gerekebilir

İşyer - Ofis Tadilatı

İşyeri ve ofis tadilatı için...

İşyeri ve ofis tadilatı hizmetimizle çalışma mekanlarınıza konfor ve kalite katıyoruz. Uzman ekibimizle işyeri,ofis,dükkan, büro dahil tüm çalışma yerlerine tadilat dekorasyon hizmeti sunuyoruz.

Çatı - İzolasyon Tadilatı

Çatı yapımında ve çatı izolasyonunda...

Çatı yapımında ve çatı izolasyonunda amaç sadece yapıların üstünü bir aksesuar gibi örtmek değil ileride telafisi zor ve maliyetli çatı sistemleri kaynaklı sorunlar ile karşılaşmamak ayrıca çatı yalıtımı ve su yalıtımı kusursuz olarak sağlamaktır.

Dış Cephe Mantolama

Mantolama, sadece ısı yalıtım değil...

Dış Cephe Mantolama, sadece ısı yalıtım değil, Ayrıca ses yalıtımı da sağlamaktadır. Dış Cephe Mantolama yönteminde kullanılan yalıtım levhası, ses yalıtımı konusunda da gayet başarılıdır. Bu şekilde dışardan gelen seslerin yapı içerisine girmesi engellenmiş olur, aynı şekilde içerdeki seslerin dışarıya çıkması da engellenmiş olacaktır.

Bina Yapımı - Güçlendirme

Mimari ve teknolojiden üst düzeyde...

Mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Dayanıklı, Modern ve Kalite felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarma uğraşı ile sağlamaktayız.

Modern Mimari Tasarım

Çağdaş, şimdiki anın herhangi bir...

Çağdaş, şimdiki anın herhangi bir şeyini ifade eder.Bu benzersiz iç tasarım stili, bir ömür boyu sürecek uygun bir ortam yaratan çeşitli zaman dilimlerinden ödünç alır.

Cihanoğlu İnşaat - Dekorayson olarak ilk günden bugüne; vizyonumuz ve misyonumuz gereğince, imzamızın olduğu heryerde,geriye dönüp baktığımızda gurur ile bırakmaktayız.

Yusuf Cihanoğlu

Cihanoğlu İnşaat - Dekorayson olarak ilk günden bugüne; vizyonumuz ve misyonumuz gereğince, imzamızın olduğu heryerde,geriye dönüp baktığımızda gurur ile bırakmaktayız.

Yusuf Cihanoğlu

Dünya Standartlarında Hizmet İçin Bizi Heran Arayabilirsiniz

CİHANOĞLU

Son Tamamlanmış Projeler